Inductor: wire; SMD; 0603; 27nH; 590mA; 0.116Ω; 2800MHz; ±2%
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LQW18AN27NG10D
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: LQW18AN27NG10D
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 0603; 27nH; 590mA; 0.116Ω; 2800MHz; ±2%
| Mounting | SMD |
| Case - inch | 603 |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Tolerance | ±2% |
| Series | LQW |
| Operating current | 590mA |
| Inductance | 27nH |
| Case - mm | 1608 |
| Type of inductor | wire |
| Resonant frequency | 2.8GHz |
| Q factor | 42 |