Inductor: wire; SMD; 0603; 5.6nH; 750mA; 0.082Ω; Q: 35; ftest: 100MHz
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LQW18AN5N6C00D
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: LQW18AN5N6C00D
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 0603; 5.6nH; 750mA; 0.082Ω; Q: 35; ftest: 100MHz
| Mounting | SMD |
| Resistance | 82mΩ |
| Case - inch | 603 |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Series | LQW |
| Operating current | 750mA |
| Inductance | 5.6nH |
| Case - mm | 1608 |
| Type of inductor | wire |
| Resonant frequency | 6GHz |
| Q factor | 35 |