Inductor: wire; SMD; 0603; 68nH; 340mA; 0.38Ω; Q: 38; ftest: 100MHz
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LQW18AN68NG00D
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: LQW18AN68NG00D
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 0603; 68nH; 340mA; 0.38Ω; Q: 38; ftest: 100MHz
| Mounting | SMD |
| Resistance | 380mΩ |
| Case - inch | 603 |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Tolerance | ±2% |
| Series | LQW |
| Operating current | 340mA |
| Inductance | 68nH |
| Case - mm | 1608 |
| Type of inductor | wire |
| Resonant frequency | 2.2GHz |
| Q factor | 38 |