Inductor: wire; SMD; 0603; 75nH; 270mA; 0.56Ω; 2050MHz; ±2%
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LQW18AN75NG00D
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: LQW18AN75NG00D
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 0603; 75nH; 270mA; 0.56Ω; 2050MHz; ±2%
| Mounting | SMD |
| Resistance | 560mΩ |
| Case - inch | 603 |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Tolerance | ±2% |
| Series | LQW |
| Operating current | 270mA |
| Case - mm | 1608 |
| Type of inductor | wire |
| Resonant frequency | 2.05GHz |
| Q factor | 34 |