Inductor: wire; SMD; 0603; 82nH; 250mA; 0.6Ω; Q: 34; ftest: 100MHz
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LQW18AN82NJ00D
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: LQW18AN82NJ00D
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 0603; 82nH; 250mA; 0.6Ω; Q: 34; ftest: 100MHz
| Mounting | SMD |
| Resistance | 600mΩ |
| Case - inch | 603 |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Tolerance | ±5% |
| Series | LQW |
| Operating current | 250mA |
| Inductance | 82nH |
| Case - mm | 1608 |
| Type of inductor | wire |
| Resonant frequency | 2GHz |
| Q factor | 34 |