High Frequency Inductor, 150 nH, LQW18AN_00 Series, 160 mA, 0603 [1608 Metric], Unshielded, 1.5 ohm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LQW18ANR15J00D
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: LQW18ANR15J00D
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele High Frequency Inductor, 150 nH, LQW18AN_00 Series, 160 mA, 0603 [1608 Metric], Unshielded, 1.5 ohm
| Mounting | SMD |
| Resistance | 1.5Ω |
| Case - inch | 603 |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Tolerance | ±5% |
| Series | LQW |
| Operating current | 160mA |
| Inductance | 150nH |
| Case - mm | 1608 |
| Type of inductor | wire |
| Resonant frequency | 1.4GHz |
| Q factor | 32 |