High Frequency Inductor, 160 nH, LQW18AN_00 Series, 150 mA, 0603 [1608 Metric], Wirewound, 2.1 ohm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
LQW18ANR16J00D
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: LQW18ANR16J00D
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele High Frequency Inductor, 160 nH, LQW18AN_00 Series, 150 mA, 0603 [1608 Metric], Wirewound, 2.1 ohm
| Mounting | SMD |
| Resistance | 2.1Ω |
| Case - inch | 603 |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Tolerance | ±5% |
| Series | LQW |
| Operating current | 150mA |
| Inductance | 160nH |
| Case - mm | 1608 |
| Type of inductor | wire |
| Resonant frequency | 1.35GHz |