High Frequency Inductor, 3.3 nH, LQW18AS_00 Series, 700 mA, 0603 [1608 Metric], Wirewound
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LQW18AS3N3J00D
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: LQW18AS3N3J00D
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele High Frequency Inductor, 3.3 nH, LQW18AS_00 Series, 700 mA, 0603 [1608 Metric], Wirewound
| Mounting | SMD |
| Resistance | 45mΩ |
| Case - inch | 603 |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Tolerance | ±5% |
| Series | LQW |
| Operating current | 700mA |
| Inductance | 3.3nH |
| Case - mm | 1608 |
| Type of inductor | wire |
| Resonant frequency | 5.9GHz |
| Q factor | 35 |