High Frequency Inductor, 47 nH, LQW18AS_00 Series, 600 mA, 0603 [1608 Metric], Wirewound, 0.28 ohm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LQW18AS47NG00D
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: LQW18AS47NG00D
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele High Frequency Inductor, 47 nH, LQW18AS_00 Series, 600 mA, 0603 [1608 Metric], Wirewound, 0.28 ohm
| Mounting | SMD |
| Resistance | 280mΩ |
| Case - inch | 603 |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Tolerance | ±2% |
| Series | LQW |
| Operating current | 600mA |
| Inductance | 47nH |
| Case - mm | 1608 |
| Type of inductor | wire |
| Resonant frequency | 2GHz |
| Q factor | 38 |