High Frequency Inductor, 470 nH, LQW2UAS_00 Series, 470 mA, 1008 [2520 Metric], Wirewound, 1.19 ohm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LQW2UASR47G00L
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: LQW2UASR47G00L
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele High Frequency Inductor, 470 nH, LQW2UAS_00 Series, 470 mA, 1008 [2520 Metric], Wirewound, 1.19 ohm
| Mounting | SMD |
| Case - inch | 1008 |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Tolerance | ±2% |
| Series | LQW |
| Operating current | 470mA |
| Inductance | 470nH |
| Case - mm | 2520 |
| Type of inductor | wire |
| Resonant frequency | 450MHz |
| Q factor | 45 |