Sensor: inductive; Range: 0÷15mm; 20÷250VAC; M30; -25÷70°C; 300mA
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LR30XCN15ATCJ
Tootja: LANBAO
Tootja tootekood: LR30XCN15ATCJ
Spetsifikatsioon tootele Sensor: inductive; Range: 0÷15mm; 20÷250VAC; M30; -25÷70°C; 300mA
| Supply voltage | 20...250V AC |
| Max. operating current | 300mA |
| Operating temperature | -25...70°C |
| IP rating | IP67 |
| Range | 0...15mm |
| Output configuration | 2-wire NO |
| Overall length | 74mm |
| Type of sensor | inductive |
| Switch housing | M30 |
| Switching frequency max | 20Hz |
| Kind of forehead | non-embedded |