Battery: alkaline; 1.5V; LR43,R1142,coin; Batt.no: 2; Ø11.6x4.2mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LR43 186
Tootja: ENERGIZER
Tootja tootekood: LR43 186
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Battery: alkaline; 1.5V; LR43,R1142,coin; Batt.no: 2; Ø11.6x4.2mm
| Kind of package | blister |
| Leads | none |
| Body dimensions | Ø11.6x4.2mm |
| Capacity | 123mAh |
| Quantity in package | 2 |
| Rated voltage | 1.5V |
| Cell size | coin, LR43, R1142 |
| Battery features | non-rechargeable |
| Type of battery | alkaline |