Battery: alkaline; 1.5V; LR54,coin; Batt.no: 2; Ø11.6x3mm; 80mAh
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LR54 189
Tootja: ENERGIZER
Tootja tootekood: LR54 189
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Battery: alkaline; 1.5V; LR54,coin; Batt.no: 2; Ø11.6x3mm; 80mAh
| Kind of package | blister |
| Leads | none |
| Body dimensions | Ø11.6x3mm |
| Capacity | 80mAh |
| Quantity in package | 2 |
| Rated voltage | 1.5V |
| Cell size | coin, LR54, LR1130 |
| Battery features | non-rechargeable |
| Type of battery | alkaline |