LED strip; 24V; white warm; W: 10mm; L: 300mm; CRImin: 90; 120°
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LRAML-SW930-24V-28S103-20-IC
Tootja: Ledxon
Tootja tootekood: LRAML-SW930-24V-28S103-20-IC
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED strip; 24V; white warm; W: 10mm; L: 300mm; CRImin: 90; 120°
| Operating voltage | 24V DC |
| Operating temperature | -20...80°C |
| Connector | WAGO 2059 |
| Maximum current | 0.125A/m |
| Width | 10mm |
| Length | 300mm |
| Thickness | 1.65mm |
| LED colour | white warm |
| Chromatic coordinates | x: 0.4345; y: 0.4033 |
| Colour temperature | 3000K |
| Min. colour rendering index | 90 |
| LED per meter amount | 84 |
| Binning | 3-STEP |