Module: reactive power regulator; OUT: 12; 400VAC; -20÷60°C; 10A
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LRM001/11-12RS
Tootja: LOPI
Tootja tootekood: LRM001/11-12RS
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Module: reactive power regulator; OUT: 12; 400VAC; -20÷60°C; 10A
| Operating temperature | -20...60°C |
| Type of module | reactive power regulator |
| Body dimensions | 144x144x70mm |
| Max. operating voltage | 400V AC |
| Communication with PC | RS485 |
| Number of outputs | 12 |
| Input current | 10A |
| Driver features | 1 phase measure |