Battery: lithium; 3.6V; 17335,2/3A; soldering lugs; Ø16.5x33.4mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LS 17330 CNR
Tootja: SAFT
Tootja tootekood: LS 17330 CNR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Battery: lithium; 3.6V; 17335,2/3A; soldering lugs; Ø16.5x33.4mm
| Leads | soldering lugs |
| Maximum current | 25mA |
| Body dimensions | Ø16.5x33.4mm |
| Current rating | 3mA |
| Rated voltage | 3.6V |
| Cell size | 17335, 2/3A |
| Battery features | non-rechargeable |
| Type of battery | lithium |