Battery: lithium; 3.6V; A,R23; soldering lugs; Ø17x50mm; 3600mAh
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LS 17500 CNR
Tootja: SAFT
Tootja tootekood: LS 17500 CNR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Battery: lithium; 3.6V; A,R23; soldering lugs; Ø17x50mm; 3600mAh
| Leads | soldering lugs |
| Body dimensions | Ø17x50mm |
| Current rating | 3mA |
| Capacity | 3.6Ah |
| Rated voltage | 3.6V |
| Cell size | A, R23 |
| Battery features | non-rechargeable |
| Type of battery | lithium |