LED tape; white warm; LED/m: 120; SMD; 2835; 12V; W: 10mm; 120°; D: 4mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LS-2835WW120RN1
Tootja: LUCKY LIGHT
Tootja tootekood: LS-2835WW120RN1
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED tape; white warm; LED/m: 120; SMD; 2835; 12V; W: 10mm; 120°; D: 4mm
| Mounting | SMD |
| Operating voltage | 12V DC |
| Operating temperature | -20...60°C |
| IP rating | IP65 |
| Number of pins | 2 |
| Width | 10mm |
| Thickness | 4mm |
| LED colour | white warm |
| Colour temperature | 3200-3700K |
| Min. colour rendering index | 70 |
| LED per meter amount | 120 |
| Maximum power per meter | 6W/m |