LED tape; white warm; LED/m: 60; SMD; 2835; 12V; W: 10mm; 120°; IP68
Kordarv:
5.0
Minimum quantity:
5.0
Tootekood:
LS-2835WW60RN3
Tootja: LUCKY LIGHT
Tootja tootekood: LS-2835WW60RN3
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED tape; white warm; LED/m: 60; SMD; 2835; 12V; W: 10mm; 120°; IP68
| Mounting | SMD |
| Operating voltage | 12V DC |
| Operating temperature | -20...60°C |
| IP rating | IP68 |
| Number of pins | 2 |
| Width | 10mm |
| Thickness | 4.2mm |
| LED colour | white warm |
| Colour temperature | 2700-3200K |
| Min. colour rendering index | 80 |
| LED per meter amount | 60 |
| Maximum power per meter | 4W/m |