LED tape; white warm; LED/m: 60; SMD; 3014; 12V; 8mm; 120°; IP20; 6W/m
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LS-3014WW60RN
Tootja: LUCKY LIGHT
Tootja tootekood: LS-3014WW60RN
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED tape; white warm; LED/m: 60; SMD; 3014; 12V; 8mm; 120°; IP20; 6W/m
| Mounting | SMD |
| Operating voltage | 12V DC |
| Operating temperature | -20...60°C |
| IP rating | IP20 |
| Number of pins | 2 |
| Width | 8mm |
| LED colour | white warm |
| Colour temperature | 2700-3200K |
| Min. colour rendering index | 70 |
| LED per meter amount | 60 |
| Maximum power per meter | 6W/m |