Battery: lithium; 3.6V; D; soldering lugs; Ø33.5x61.5mm; 17000mAh
Kordarv:
2.0
Minimum quantity:
2.0
Tootekood:
LS 33600CNR
Tootja: SAFT
Tootja tootekood: LS 33600CNR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Battery: lithium; 3.6V; D; soldering lugs; Ø33.5x61.5mm; 17000mAh
| Leads | soldering lugs |
| Body dimensions | Ø33.5x61.5mm |
| Current rating | 5mA |
| Capacity | 17Ah |
| Rated voltage | 3.6V |
| Cell size | D, R20 |
| Battery features | non-rechargeable |
| Type of battery | lithium |