LED tape; RGB; LED/m: 30; SMD; 5050; 12V; W: 14.36mm; 120°; D: 4mm; IP65
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LS-5050F30RN-2
Tootja: LUCKY LIGHT
Tootja tootekood: LS-5050F30RN-2
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED tape; RGB; LED/m: 30; SMD; 5050; 12V; W: 14.36mm; 120°; D: 4mm; IP65
| Mounting | SMD |
| Operating voltage | 12V DC |
| Operating temperature | -20...60°C |
| IP rating | IP20 |
| Number of pins | 4 |
| Width | 14.36mm |
| Thickness | 4mm |
| LED colour | RGB |
| Case - mm | 5050 |
| Wavelength | 470nm, 5...5nm, 6...4nm |
| LED per meter amount | 30 |
| Maximum power per meter | 7.2W/m |