LED tape; RGB; LED/m: 60; SMD; 5050; 12V; W: 14mm; 120°; IP68; PIN: 4
Kordarv:
5.0
Minimum quantity:
5.0
Tootekood:
LS-5050F60RN-1
Tootja: LUCKY LIGHT
Tootja tootekood: LS-5050F60RN-1
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED tape; RGB; LED/m: 60; SMD; 5050; 12V; W: 14mm; 120°; IP68; PIN: 4
| Mounting | SMD |
| Operating voltage | 12V DC |
| Operating temperature | -20...60°C |
| IP rating | IP68 |
| Number of pins | 4 |
| Width | 14mm |
| LED colour | RGB |
| Case - mm | 5050 |
| Wavelength | 470nm, 5...5nm, 6...4nm |
| LED per meter amount | 60 |
| Maximum power per meter | 14.4W/m |