LED tape; RGB; LED/m: 60; SMD; 5050; 12V; 120°; IP54; PIN: 4; 14.4W/m
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LS-5050F60RN-3
Tootja: LUCKY LIGHT
Tootja tootekood: LS-5050F60RN-3
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED tape; RGB; LED/m: 60; SMD; 5050; 12V; 120°; IP54; PIN: 4; 14.4W/m
| Mounting | SMD |
| Operating voltage | 12V DC |
| Operating temperature | -20...60°C |
| IP rating | IP54 |
| Number of pins | 4 |
| LED colour | RGB |
| Case - mm | 5050 |
| Wavelength | 470nm, 5...5nm, 6...4nm |
| LED per meter amount | 60 |
| Maximum power per meter | 14.4W/m |