LED tape; white warm; LED/m: 30; SMD; 5050; 12V; W: 14.36mm; 120°
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LS-5050WW30RN
Tootja: LUCKY LIGHT
Tootja tootekood: LS-5050WW30RN
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED tape; white warm; LED/m: 30; SMD; 5050; 12V; W: 14.36mm; 120°
| Mounting | SMD |
| Operating voltage | 12V DC |
| Operating temperature | -20...60°C |
| IP rating | IP20 |
| Number of pins | 2 |
| Width | 14.36mm |
| Thickness | 4mm |
| LED colour | white warm |
| Case - mm | 5050 |
| Colour temperature | 2900-3300K |
| Min. colour rendering index | 70 |
| LED per meter amount | 30 |
| Maximum power per meter | 7.2W/m |