Charger: USB; Out: USB,USB C; Plug: plug for car lighter socket
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LS-CR45-PD WHITE
Tootja: LVSUN
Tootja tootekood: LS-CR45-PD WHITE
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Charger: USB; Out: USB,USB C; Plug: plug for car lighter socket
| Body colour | white |
| Maximum output current | 2.4A |
| Output voltage | 5V DC |
| Kind of output connector | USB, USB C |
| Plug variant | plug for car lighter socket |
| Number of terminals | 2 |
| Maximum power | 15W |
| Kind of case | plug |
| Type of charger | USB |