Charger: USB; Uin: 11÷15V; Out: USB; Uout: 5/14/24V; 6A; Body: black
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LS-CR90L
Tootja: LVSUN
Tootja tootekood: LS-CR90L
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Charger: USB; Uin: 11÷15V; Out: USB; Uout: 5/14/24V; 6A; Body: black
| Body colour | black |
| Maximum output current | 6A |
| Output voltage | 5V DC, 24V DC |
| Input voltage | 11...15V |
| Kind of output connector | USB |
| Plug variant | plug for car lighter socket |
| Number of terminals | 2 |
| Maximum power | 90W |
| Kind of case | desktop, plug |
| Type of charger | USB |