Battery: lithium; 3.6V; C; soldering lugs; Ø26x50mm; 5800mAh
Kordarv:
2.0
Minimum quantity:
2.0
Tootekood:
LS H14CNR
Tootja: SAFT
Tootja tootekood: LS H14CNR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Battery: lithium; 3.6V; C; soldering lugs; Ø26x50mm; 5800mAh
| Leads | soldering lugs |
| Maximum current | 1.3A |
| Body dimensions | Ø26x50mm |
| Current rating | 15mA |
| Rated voltage | 3.6V |
| Cell size | C, R14 |
| Battery features | high output current battery, non-rechargeable |
| Type of battery | lithium |