LED tape; white warm; LED/m: 120; SMD; 2835; 24V; W: 8mm; 120°; D: 2mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LS-L120-9.6W-2400K24V
Tootja: LEDDEX
Tootja tootekood: LS-L120-9.6W-2400K24V
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED tape; white warm; LED/m: 120; SMD; 2835; 24V; W: 8mm; 120°; D: 2mm
| Mounting | SMD |
| Case | 2835 |
| Operating voltage | 24V DC |
| IP rating | IP20 |
| Number of pins | 2 |
| Width | 8mm |
| Thickness | 2mm |
| LED colour | white warm |
| Colour temperature | 2400K |
| LEDs' features | without cover |
| LED per meter amount | 120 |
| Light source efficiency | 130lm/W |
| Wattage per meter | 9.6W/m |