LED tape; white cold; LED/m: 120; SMD; 2835; 24V; W: 5mm; 120°; D: 2mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LS-LUM24V-15W-5000K24V
Tootja: LEDDEX
Tootja tootekood: LS-LUM24V-15W-5000K24V
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED tape; white cold; LED/m: 120; SMD; 2835; 24V; W: 5mm; 120°; D: 2mm
| Mounting | SMD |
| Case | 2835 |
| Operating voltage | 24V DC |
| IP rating | IP20 |
| Number of pins | 2 |
| Width | 5mm |
| Thickness | 2mm |
| LED colour | white cold |
| Colour temperature | 5000K |
| LEDs' features | without cover |
| LED per meter amount | 120 |
| Light source efficiency | 180lm/W |
| Wattage per meter | 15W/m |