Charger: USB; Usup:100÷240VAC; Out: USB; 114x70x17mm; Plug: EU; 3A
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LS-PD60
Tootja:
Tootja tootekood:
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Charger: USB; Usup:100÷240VAC; Out: USB; 114x70x17mm; Plug: EU; 3A
| Supply voltage | 100...240V AC |
| Body colour | white |
| Body dimensions | 114x70x17mm |
| Maximum output current | 3A |
| Output voltage | 5/9/15/20V |
| Kind of output connector | USB |
| Plug variant | EU |
| Number of terminals | 2 |
| Maximum power | 60W |
| Kind of case | desktop |
| Type of charger | USB |