Charger: USB; Usup:100÷240VAC; Out: USB; Plug: EU; 5/9/12V; 3A; 15W
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LS-Q4U-BK
Tootja:
Tootja tootekood:
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Charger: USB; Usup:100÷240VAC; Out: USB; Plug: EU; 5/9/12V; 3A; 15W
| Supply voltage | 100...240V AC |
| Body colour | black |
| Maximum output current | 3A |
| Output voltage | 5/9/12V |
| Standard | Quick Charge 2.0 |
| Kind of output connector | USB |
| Plug variant | EU |
| Number of terminals | 4 |
| Maximum power | 15W |
| Kind of case | desktop |
| Type of charger | USB |