Relay: solid state; Ucntrl: 20÷28VDC; 8A; 24÷280VAC; THT; SIP
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LSE240D8
Tootja: SENSATA / CRYDOM
Tootja tootekood: LSE240D8
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Relay: solid state; Ucntrl: 20÷28VDC; 8A; 24÷280VAC; THT; SIP
| Mounting | THT |
| Case | SIP |
| Max. operating current | 8A |
| Operating temperature | -30...80°C |
| Series | LS |
| Body dimensions | 35.5x31x13.1mm |
| Switched voltage | 24...280V AC |
| Relay variant | 1-phase |
| Type of relay | solid state |