Tootekood: LTF5022T-3R3N2R5-D
Tootja: TDK
Tootja tootekood: LTF5022T-3R3N2R5-D
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Inductance
  • Type of inductor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; 3.3uH; 2.68A; 50mΩ; ±30%; 6.5x5x2.2mm; -40÷150°C
Resistance 50mΩ
Operating temperature -40...150°C
Tolerance ±30%
Operating current 2.68A
Inductance 3.3µH