Tootekood: LTF5022T-4R7N2R0-D
Tootja: TDK
Tootja tootekood: LTF5022T-4R7N2R0-D
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Inductance
  • Type of inductor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; 4.7uH; 2.18A; 74mΩ; ±30%; 6.5x5x2.2mm; -40÷150°C
Resistance 74mΩ
Operating temperature -40...150°C
Tolerance ±30%
Inductance 4.7µH