Power LED; COB; white cold; Pmax: 16W; 5000(typ)K; 1723(typ)lm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LTPL-M03614ZS50-F1
Tootja: LITEON
Tootja tootekood: LTPL-M03614ZS50-F1
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power LED; COB; white cold; Pmax: 16W; 5000(typ)K; 1723(typ)lm
| Operating voltage | 38.5V DC |
| Thermal resistance | 1.7K/W |
| Dimensions | 15.85x15.85x1.6mm |
| Maximum power | 16W |
| LED colour | white cold |
| LED version | COB |
| Front | flat |
| Colour temperature | 5000K |
| Min. colour rendering index | 80 |
| LED current | 350mA |
| Binning | 5-STEP |