LED; SMD; 2835; white cold; 24÷30lm; 5000(typ)K; 80; 120°; 60mA
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
LTW-2835SZK50
Tootja: LITEON
Tootja tootekood: LTW-2835SZK50
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED; SMD; 2835; white cold; 24÷30lm; 5000(typ)K; 80; 120°; 60mA
| Mounting | SMD |
| Power | 256mW |
| Kind of package | reel |
| Dimensions | 3.5x2.8x0.65mm |
| LED colour | white cold |
| Case - mm | 3528 |
| Front | flat |
| Chromatic coordinates | x: 0.345; y: 0.355 |
| Colour temperature | 5000K |
| Min. colour rendering index | 80 |
| LED current | 60mA |
| Light source efficiency | 142lm/W |