LED; SMD; 3030; white neutral; 84÷112lm; 4000(typ)K; 90; 120°; 150mA
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
LTW-3030AQL40
Tootja: LITEON
Tootja tootekood: LTW-3030AQL40
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED; SMD; 3030; white neutral; 84÷112lm; 4000(typ)K; 90; 120°; 150mA
| Mounting | SMD |
| Dimensions | 3x3x0.53mm |
| LED colour | white neutral |
| Front | flat |
| Chromatic coordinates | x: 0.382; y: 0.38 |
| Colour temperature | 4000K |
| Min. colour rendering index | 90 |
| LED current | 150mA |
| Light source efficiency | 97.9lm/W |