LED; SMD; 3030; white warm; 68÷92lm; 2400(typ)K; 90; 120°; 150mA
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
2.0
Tootekood:
LTW-3030BSL24
Tootja: LITEON
Tootja tootekood: LTW-3030BSL24
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED; SMD; 3030; white warm; 68÷92lm; 2400(typ)K; 90; 120°; 150mA
| Mounting | SMD |
| Dimensions | 3x3x0.53mm |
| LED colour | white warm |
| Front | flat |
| Chromatic coordinates | x: 0.479; y: 0.407 |
| Colour temperature | 2400K |
| Min. colour rendering index | 90 |
| LED current | 150mA |
| Light source efficiency | 80lm/W |