LED; SMD; 5630; white warm; 35÷48.5lm; 3000(typ)K; 90; 120°; 120mA
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
2.0
Tootekood:
LTW-5630AQL30
Tootja: LITEON
Tootja tootekood: LTW-5630AQL30
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED; SMD; 5630; white warm; 35÷48.5lm; 3000(typ)K; 90; 120°; 120mA
| Mounting | SMD |
| Power | 656mW |
| Dimensions | 5.6x3x0.9mm |
| LED colour | white warm |
| LED lens | orange |
| Front | flat |
| Chromatic coordinates | x: 0.434; y: 0.403 |
| Colour temperature | 3000K |
| Min. colour rendering index | 90 |
| LED current | 120mA |
| Light source efficiency | 118.5lm/W |