LED; SMD; 5630; white neutral; 36.5÷50lm; 4000(typ)K; 90; 120°
Kordarv:
5.0
Minimum quantity:
5.0
Tootekood:
LTW-5630AQL40
Tootja: LITEON
Tootja tootekood: LTW-5630AQL40
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED; SMD; 5630; white neutral; 36.5÷50lm; 4000(typ)K; 90; 120°
| Mounting | SMD |
| Power | 656mW |
| Dimensions | 5.6x3x0.9mm |
| LED colour | white neutral |
| LED lens | orange |
| Front | flat |
| Chromatic coordinates | x: 0.382; y: 0.38 |
| Colour temperature | 4000K |
| Min. colour rendering index | 90 |
| LED current | 120mA |
| Light source efficiency | 120.7lm/W |