LED; SMD; 5630; white cold; 48÷72lm; 5000(typ)K; 80; 120°; 20mA
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
2.0
Tootekood:
LTW-5630SZN50
Tootja: LITEON
Tootja tootekood: LTW-5630SZN50
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED; SMD; 5630; white cold; 48÷72lm; 5000(typ)K; 80; 120°; 20mA
| Mounting | SMD |
| Power | 808mW |
| Dimensions | 5.6x3x0.9mm |
| LED colour | white cold |
| LED lens | orange |
| Front | flat |
| Chromatic coordinates | x: 0.345; y: 0.355 |
| Colour temperature | 5000K |
| Min. colour rendering index | 80 |
| LED current | 20mA |
| Light source efficiency | 127lm/W |