LED; SMD; 5630; white neutral; 27÷34.7lm; 4000(typ)K; 80; 120°
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
2.0
Tootekood:
LTW-5630SZP40
Tootja: LITEON
Tootja tootekood: LTW-5630SZP40
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED; SMD; 5630; white neutral; 27÷34.7lm; 4000(typ)K; 80; 120°
| Mounting | SMD |
| Power | 750mW |
| Dimensions | 5.6x3x0.9mm |
| LED colour | white neutral |
| LED lens | orange |
| Front | flat |
| Chromatic coordinates | x: 0.382; y: 0.38 |
| Colour temperature | 4000K |
| Min. colour rendering index | 80 |
| LED current | 32.5mA |
| Light source efficiency | 178lm/W |