Transport wheel; Ø: 75mm; W: 24mm; H: 101mm; 60kg; Mat: polyamide
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
M075NAHF
Tootja: RADER
Tootja tootekood: M075NAHF
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transport wheel; Ø: 75mm; W: 24mm; H: 101mm; 60kg; Mat: polyamide
| Operating temperature | -15...80°C |
| Material | polyamide |
| Version | assembly pass through hole |
| Body material | steel |
| Height | 101mm |
| Panel cutout diameter | 10.2mm |
| Kind of Bearing | slide bearing |
| Type of mounting element | transport wheel |
| Shore hardness | 90 |
| Force kg | 60kg |
| Wheel width | 24mm |
| Wheel diameter | 75mm |