Tootekood: MBR20100CT C0
Tootja: TAIWAN SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: MBR20100CT C0
  • Semiconductor structure
  • Max. load current
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: Schottky rectifying; THT; 100V; 20A; TO220AB; Package: tube
Mounting THT
Case TO220AB
Kind of package tube
Semiconductor structure common cathode, double
Max. load current 20A
Max. forward impulse current 150A
Max. forward voltage 750mV