Knob; Ø: 44mm; Ext.thread: M8; 30mm; H: 24mm; Plunger mat: steel
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
MBT.45P-M8X30-SOFT
Tootja: ELESA+GANTER
Tootja tootekood: MBT.45 P-M8X30-SOFT
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Knob; Ø: 44mm; Ext.thread: M8; 30mm; H: 24mm; Plunger mat: steel
| Body material | TPE (thermoplastic elastomer), technopolymer (PP) |
| Height | 24mm |
| Body colour | black |
| Diameter | 44mm |
| Thread length | 30mm |
| Type of mounting element | knob |
| External thread | M8 |
| Plunger material | steel |