Knob; Ø: 54mm; Ext.thread: M10; 30mm; H: 30mm; Plunger mat: steel
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
MBT.55P-M10X30SOFT
Tootja: ELESA+GANTER
Tootja tootekood: MBT.55 P-M10X30-SOFT
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Knob; Ø: 54mm; Ext.thread: M10; 30mm; H: 30mm; Plunger mat: steel
| Body material | TPE (thermoplastic elastomer), technopolymer (PP) |
| Height | 30mm |
| Body colour | black |
| Diameter | 54mm |
| Thread length | 30mm |
| Type of mounting element | knob |
| External thread | M10 |
| Plunger material | steel |