Fuse: PTC polymer
Kordarv:
4000.0
Minimum quantity:
4000.0
Tootekood:
MF-LSMF200/24X-2
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: MF-LSMF200/24X-2
Spetsifikatsioon tootele Fuse: PTC polymer
| Mounting | SMD |
| Power | 1.5W |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Maximum current | 40A |
| Current rating | 2A |
| Max. voltage | 24V |
| Max surge current | 40A |
| Max resistance | 130mΩ |
| Type of fuse | PTC polymer |
| Switched current | 4A |
| Min. resistance | 40mΩ |