Resistor: metal film; THT; 22Ω; 1W; ±1%; Ø3.5x10mm; 50ppm/°C; axial
Kordarv:
1000.0
Minimum quantity:
1000.0
Tootekood:
MF01SFC220JA10
Tootja: ROYAL OHM
Tootja tootekood: MF01SFC220JA10
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: metal film; THT; 22Ω; 1W; ±1%; Ø3.5x10mm; 50ppm/°C; axial
| Mounting | THT |
| Power | 1W |
| Resistance | 22Ω |
| Type of resistor | metal film |
| Tolerance | ±1% |
| Leads | axial |
| Body dimensions | Ø3.5x10mm |
| Max. operating voltage | 350V |
| Leads dimensions | Ø0.54x28mm |
| Temperature coefficient | 50ppm/°C |
| Resistor features | low noise |