Tootekood: MF0207FTE52-9K1
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: MF0207FTE52-9K1
  • Mounting
  • Power
  • Resistance
  • Type of resistor
  • Operating voltage
  • Tolerance
  • Leads
  • Length
  • Body dimensions
  • Leads dimensions
  • Temperature coefficient
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: metal film; THT; 9.1kΩ; 0.6W; ±1%; Ø2.4x6.3mm; 50ppm/°C
Mounting THT
Power 600mW
Resistance 9.1kΩ
Type of resistor metal film
Operating voltage 350V
Tolerance ±1%
Leads axial
Length 6.3mm
Body dimensions Ø2.4x6.3mm
Leads dimensions Ø0.55x28mm
Temperature coefficient 50ppm/°C